فن بیان چیست ؟ روش های اصولی رسیدن به فن بیان قوی

مقاله فن بیان چیست همراه ویدیو به شما کمک خواهد کرد که بتوانید خیلی سریع و کلی به آن اطلاع کامل داشته باشید.

فن بیان چیست ؟

فن بیان لازمه ی داشتن یک زندگی عالی است، تکنیک ها و مهارت هایی که بدست می آوریم و استفاده می کنیم تا موثرتر واقع شویم.

به چه درد میخورد؟

همه ما در مکان هایی قرار داشتیم که مجبور بودیم صحبتی داشته باشیم، جاهایی مثل درخواست کردن از دیگران برای انجام خاصی، مثل درخواست افزایش حقوق، یا هر کاری که کسی بخواهد برای منفعت ما انجام دهد. پس دقیقا همه ی ما به این اعتقاد داریم که فن بیان پلی است به سوی پیشرفت ما. پس باید روی فن بیان خودمان کار کنیم.

 

اجزاء تشکیل دهنده ی مهارت فن بیان و سخنرانی

حالا که در مورد فن بیان چیست صحبت کردیم، باید بدانیم که برای اینکه روی فن بیانمان کار کنیم، باید به همین ترتیبی که در پایین مشاهده می کنید ، روی خودمان کار کنیم و هر روز روی این موارد وقت بگذاریم و یاد بگیریم

مقابله با ترس از سخنرانی

اولین چیزی که با خودتان کنار بیایید ، ترس از صحبت کردن در جمع است، ترس از اینکه چیزی که میخوام بگم وسط کار یادم نره، من کی باشم که بخوام برای دیگران صحبت کنم، من شایستگی سخنرانی رو ندارم.صدام وسط جمع نلرزه، عرق نکنم که حضار منو مسخره کنن و قضاوت کنن. تا حدی تمام این ها قابل حل است. اما برای بقیه کار انجامش بده، ۹۹ درصد چیزهایی که نگرانشان هستیم اصلا اتفاق نمی افتد. یک محصول با نام ترس از سخنرانی در سایت موجود است که می توانید آن را با قیمت ناچیزی تهیه کنید و بلافاصله دریافتش کنید.

برنامه ریزی و آماده سازی ارائه

زمانی که شما مطالبتان را آماده کرده باشید، خود به خود یک حس اعتماد به نفس زیادی بر شما غالب می شود، اگر فکر می کنید، مطالب یادتان میرود، فقط کافیست روی یک برگه تیتر های مطالب را یاد داشت کنید. هر وقت یادتان رفت یک نگاه کوچکی بیاندازید و ادامه دهید. بقیه ترس با اولین سخنرانی می ریزد. تست کنید و ببینید که ۹۵ درصد حضار اصلا متوجه لرزش صدا و استرس شما نمی شوند، و به مطالبتان گوش می کنند. کتاب هفت و نیم گام تا سخنرانی که به صورت چاپی و الکترونیکی در سایت موجود است، می تواند کمکی شایانی به شمایی که در فکر صحبت در جمع هستید کمک زیادی بکند. این کتا

دعوت به اقدام

یاد بگیرید دعوت به اقدام خوبی طراحی کنید، منظورم از دعوت به اقدام، هدف شما از سخنرانیتان است، اگر می خواهید موثرتر باشید، حتما دعوت به اقدام خوبی طراحی کنید.مثلا می توانید بگویید، اگر از مطالب راضی بودید، لطفا همین الان گوشی هاتون رو در بیارید و در اینستاگرام منو دنبال کنید.مطالب بیشتری توی اینستاگرام ام هست.

جمع بندی

اگر موضوع این مقاله برایتان جالب بود و دوست دارید بیشتر و رایگان در مورد فن بیان چیست بدانید، ختما مقاله راهنمای سخنرانی و فن بیان را مطالعه کنید. قسمت کوچکی از کتاب هفت و نیم گام تا سخنرانی را به رایگان در این مقاله مطالعه می کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + سه =