هدیه

برای دریافت کتاب در انتهای همین صفحه فرم را تکمیل کنید تا کتاب برایتان ایمیل شود.

کتاب فن بیان - کتاب قدرت بیان - دانلود کتاب فن بیان - دانلود کتاب فن بیان و روابط عمومی

دانلود کتاب فن بیان

فن بیان چیست؟

بسیاری از ما در موقعیت هایی قرار گرفته ایم که نتوانستیم از حق خودمان دفاع کنیم و با خجولی ویا ترس از مذاکره روبه رو شده ایم پس تصمیم گرفته ایم که با این مشکل بصورت منطقی برخورد کنیم و یاد بگیریم چگونه کلام ما تاثیر گذارتر شود دو سه روزی که به دنبال راهی برای اصلاح خودمان گشتیم خسته شدیم و دیگر پی آن را نگرفتیم و دچار اهمال کاری می شویم .بسیاری از این مشکلات به زمانی برمیگردد که در مدرسه یک معرفی خیلی ساده و ابتدایی به ما آموزش داده نشد و ما با این مشکلات پای به جامعه و محیط کار گذاردیم . شاید خیلی از ما بگوییم کاش این آموزش ها از دوران مدرسه در دروس مدارس قرار داده می شد تا بتوانیم با کلام خودمان از حداقل حقوق خودمان دفاع کنیم . همانطور که میدانید فن بیان یک مهارت است و مهارت ها قابل یادگیری و با تمرین قابل ارتقا ، پس سعی کنیم از همین امروز تصمیم بگیریم برای تغییر مثبت در زندگی خودمان و نزدیکانمان اولین تغییرات را از خودمان شروع کنیم و به دوستانمان این آموزش ها را توصیه کنیم.

کتابی که بلافاصله با خواندن آن قادر خواهید بود تغییراتی در مهارت های فن بیان خود ایجاد کنید.

این کتاب راهنمای کاربردی شماست. کتاب همراه با تمرینات فن بیان همراه است که می توانید برای تقویت فن بیان و قدرت بیان خود آنها را به کار بگیرید.

اصلا چرا فن بیان را باید یاد بگیریم؟

همه ما احتمالا صاحب شغلی هستیم که در آن نیاز داریم با دیگران ارتباط داشته باشیم، با رئیس خود تعامل داشته باشیم، با همکارانمان ارتباط موثر داشته باشیم، یا اینکه صاحب کسب و کاری هستیم که برای پرزنت و معرفی خود و خدماتمان نیاز داریم تا یاد بگیریم که چطور خودمان را حرفه ای ارائه دهیم و باعث افزایش فروش و افزایش اعتبار خودمان شویم.

مطالب کتاب

فرمول معرفی حرفه ای خودم – طرحی برای شروع – تاثیرگذاری در ۳۰ ثانیه – تقویت لحن – کانال های دریافت اطلاعات – ترس از صحبت در جمع – شناخت مخاطب – جلب توجه – چاشنی های سخنرانی – توسعه عادات خوب – میانه سخن – پایان انفجاری – مدیر زمان باشیم – پاسخ به سوالات – اجتناب از ایرادات – اضافات کلامی

دانلود کتابچه