دوره جدید فن بیان و سخنرانی ، به دلیل شیوع بیماری کرونا فعلا تا اطلاع ثانوی برگزار نمی شود

 

سخنرانی و فن بیان در شیراز

 

دوره جامع سخنرانی و فن بیان در شیراز – هر جلسه در جمع سخنرانی کنید و ترس را فراموش کنید!

این دوره، دوره جامع سخنرانی و فن بیان در تهران توسط بیشتر از یک نفر است که موسسه بهار زندگی میزبان این دوره در شیراز خواهد بود.بیشتر از یک نفر بهترین مدرس ها را در سطح ایران آموزش و پرورش داده است که فرصتی دست داد تا بتوانیم دوره های آموزش سخنرانی و فن بیان را در شیراز با همکاری بیشتر از یک نفر برگزار کنیم.

یاد خواهید گرفت که چطور متن یک سخنرانی حرفه ای را تهیه کنید و مخاطبان را روی صندلیشان میخکوب کنید!

در این دوره به شما نقاط توجه مخاطبان را نشان می دهیم و می گوییم برای اینکه سطح توجه مخاطبان را بالا ببریم و بالا نگهداریم چه تکنیک هایی را اجرا کنیم. شما مجبورید هر جلسه در میان شرکت کننده های دیگربا توجه به آموزه های آن حلسه متن سخنرانی خودتان را آماده کنید و با توجه به تکنیک هایی که یاد گرفتید در بین دیگران سخنرانی کنید.

در جمع با خیال راحت و بدون فراموشی موضوع سخنرانی، سخنرانی کنید !

در یکی از حلسه شما را با موضوع نقشه ذهنی یا مایند مپ را آشنا  می کنیم و شما باید در ۵ دقیقه یک مایند مپ برای موضوع سخنرانی خود بسازید و طبق آن سخنرانی کنید. نقشه دهنی یا مایند مپ به شما کمک خواهد کرد که حتی یک تیتر از صحبت های خودتان را فراموش نکنید.

در جمع بدون ترس و استرس صحبت کنید !

شما در هر جلسه وظیفه دارید و مجبور هستید که هر جلسه جلوی بقیه شرکت کنندگان بایستید و سخنرانی کنید. این طور قطعا استرستان را به اندازه قابل توجه ای کاهش می دهد. همچنین می آموزید که با استفاده از مایند مپ و تکنیکهایی که به شما آموزش داده خواهد شد، مدیریت و کنترل استرس خودتان را بدست بگیرید.

نگران نباشید! همه خودمونی هستند!

همه اینحا هستند که آموزش سخنرانی را یاد بگیرند و تنها جایی که شما بدون نگرانی می توانید خراب کنید و خراب کنید و خراب کنید فقط و فقط همینجاست. چرا که دیگران هم مثل شما هستند و همه شما را تشویق می کنند و به شما انگیزه می دهند تا جایی که سخنرانی بی نقصی داشته باشید.

صدای پر قدرت و پر فن داشته باشید !

در حلسه چهارم شما با حضور استاد صداسازی استاد لقایی  ، تمرین هایی انجام می دهید که بسیار کمک خواهد کرد که صدای رسا و بهتری داشته باشید و بتوانید تاثیر مثبت و صدای شیوایی روی گوش مخاطبان خود بگذارید. با ادامه این تمرین ها در خانه، شما بعد از ۲ تا ۵ یا حتی ۱۰ ساعت سخنرانی مشکلی برای حنجره یا صدای خود ایجاد نمی کنید.

خیلی از سخنرانان بی اطلاع و بدون تمرین های صداسازی روبروی مخاطبانشان می ایستند و سخنرانی می کنند. مشکل کار زمانی آغاز می شود که این سخنرانی بالای ۳ ساعت باشد. آنگاه می توانید ببینید چه ضربه سختی به حنجره خود وارد می کنند و صدایشان به طور وحشتناکی میگیرد.

هر جلسه بهتر خواهید شد! به شما قول می دهم

فکر اینجاشم کردیم!  علاوه بر اینکه هر جلسه مطالب زیادی یاد می گیرید این را هم قول خواهیم داد که وقتی شما بلند می شوید و برای سخنرانی آماده می شوید دیگران دست به قلم می شوند و ایرادات و نقاط قوت شما را یادداشت می کنند و در پایان سخنرانی به شما می دهند.اینطوری کلی برگه از افراد دیگر دارید تا برای جلسه بعد روی آنها کار کنید و بهتر شوید.

هنوز تمام نشده !

مدیریت زمان سخنرانی را بدست بگیرید !

در هر جلسه شما موظف هستید که سخنرانی به مدت ۳ دقیقه داشته باشید. دیگر شرکت کنندگان برای شما وقت می گیرند و تا ۳ دقیقه تمام شد، سخنرانی شما نیز تمام می شود. در این مدل شما اگر بتوانید سخنرانی خود را در ۳ دقیقه تمام کنید، قادر خواهید بود زمان سخنرانی های بلند مدت رو هم مدیریت کنید.

با مخاطبان خودتان ارتباط عالی برقرار کنید!

در یکی از جلسات با تدریس استاد وجکانی شما یاد میگیرید که جطور با علم شخصیت شناسی شخصیت مخاطبان خودتان را بشناسید و بر اساس شخصیت آنها برایشان سخنرانی کنید. برایان تریسی می گوید در یکی از سخنرانی هایم برای یکی از شرکت های بزرگ بعد از سخنرانی ام مدیر عامل آن شرکت پیش من آمد و گفت ما بارها و بارها سخنران دعوت کرده بودیم و هر بار هر کسی که سخنرانی می کرد اصلا به درد شکرت ما نمی خورد و اکثر صحبت هایش در شرکت ما عملی و کاربردی نبود ولی شما بسیار عالی شرایط ما را درک کرده بودید و واقعا برای ما سخن می گفتید طوری که گویی ۱۰ سال است که کارمند خود شرکت ما بودید!

در این دوره چه چیزهایی دریافت می کنیم؟

جزوه تمام رنگی

هر جلسه، عین پاور پوینت استاد را به صورت چاپی در اختیار دارید و در جای یادداشتی که در کنار هر اسلاید استاد هست نکان آموزشی را یادداشت خواهید کرد.

فایل صوتی هر جلسه

هرجلسه، بعد از ۳ روز فایل صوتی هر جلسه در گروه واتس آپی یا تلگرامی آپلود خواهد شد و شرکت کنندگان می توانند آن را دریافت کنند.

فایل تصویری سخنرانی تد TED

سی دی بهترین سخنران های جهان در کنفرانس های تد را دریافت خواهید کرد.

گروه واتس آپی تخصصی فن بیان و سخنرانی 

به محض اتمام جلسه اول، شما را به گروه تلگرامی یا واتس آپی تخصصی فن بیان و سخنرانی دعوت خواهید شد که اساتید هم در گروه حضور دارند. شما باید در این گروه هر روز فایل های صوتی ضبط شده ۳ دقیقه ای بفرستید و نکات سخنرانی را رعایت کنید و شرکت کنندگان هم موظف هستند فایل های صوتی شما را نقد کنند و در گروه بفرستند.

 مطالبی که در این دوره یاد خواهید گرفت

  • آموزش ترفندهای کنترل و غلبه بر ترس از سخنرانی
  • تمرین در تمامی جلسات مقابل سایر شرکت کنندگان
  • اکوسیستم سخنرانی
  • پیکربندی و ارائه با انسجام مطالب
  • نحوه نگارش متن (محتوا) سخنرانی
  • تکنیک های داشتن لحن مناسب

سخنرانان دوره آموزش سخنرانی و فن بیان در شیراز

مدرسان: دکتر سروش صفدریان

اطلاعات ثبت نام کلاس سخنرانی و فن بیان در شیراز

زمان: جمعه ها

ساعت: ۱۰ صبح – ۱٫۳۰ بعد از ظهر

تاریخ شروع: ۲۷ تیرماه –  پس از پایان هر دوره دوره جدید بلافاصله آغاز می شود. تاریخ دقیق شروع اطلاع رسانی می شود

تعداد جلسات:۷ جلسه آموزشی ( ۵ جلسه آموزش سخنرانی+ ۱ جلسه صداسازی+ ۱ جلسه شخصیت شناسی در سخنرانی)

مبلغ سرمایه گذاری: ۲ میلیون و دویست هزار تومان – با لحاظ نخفیف زودهنگام ( ۱٫۹۹۰٫۰۰۰ تومان )

محل برگزاری: اطلاع رسانی خواهد شد …

[alert type=”info”]برای مشاوره رایگان و رزرو لطفا با شماره ی ۰۹۳۳۹۲۸۹۴۴۵با سرکار خانم راهپیما تماس بگیرید یا فرم زیر را پر کنید تا خودمان با شما تماس بگیریم.[/alert]

فرم مشاوره رایگان